Hotline 08:00-17:00: (+420) 720 020 656 nebo nám napište
Mena
  • Mena

Pronájem skladu

Jsme realitní portál zaměřený na pronájem skladu

Skladové prostory

Skladové prostory po celé Evropě a s profesionálním přístupem - to je Content Reality. Na prodej a pronájem komerčních prostor pro velké hráče se zaměřujeme více než 20 let a máme bohaté zkušenosti s evropskými i světovými trhy. Víme, jak tato oblast funguje a jak se vyvíjí, proto Vám rádi pomůžeme dostat vaše podnikání o další velký krok kupředu.

Výrobní prostory

Chce vaše firma expandovat do dalších koutů Evropy? Poradíme Vám, která poloha bude pro váš business strategická a jak hledat výrobní prostory na těch správných místech. Denně jsme v kontaktu s pronajímateli i zájemci, proto známe potřeby našich klientů a víme, jak je uspokojit. Neztrácejte čas a najděte prostory pro vaše podnikání s Content Reality.

Komerční prostory

Hledáte místo pro Vaši firmu? Místo, kam se Vaši zaměstnanci budou každý den s úsměvem vracet a místo, kde se Vaši klienti budou cítit konfortně a uvolněně. Rádi Vám nabídneme naši širokou nabídku komerčních prostor.

Pronájem skladů v celé Evropě

Naším cílem je poskytnout Vám sklady přímo na míru. Právě proto se snažíme stále rozšiřovat a zdokonalovat. Chceme, abyste měli možnost, vybrat se sklad v místě, kde je to pro vás nejefektivnější a proto jsme schopni poskytnout Vám sklady po celé Evropě. Stačí si vybrat.

Jak to probíhá?

1. Konzultace

Konzultace s klientem o zadání projektu a průzkum volných prostor na trhu

2. Prohlídky

Prohlídky a získávání jednotlivých nabídek mandátního zastoupení o zastupování

3. Cennová nabídka

Po výběru nejvhodnější nabídky přejdeme k vyjednávání finální ceny s majitelem

4. Podpis a převzetí

Po doladění finálních podmínek a podpisu HOT/LOI, dochází k převzetí nemovitosti

Naše služby

„„Vaše prostorové představy jsou naší radostí““

Profesionální přístup

Co pro nás znamená profesionální přístup? To, že Vy příjdete s určitými požadavky. My je vyslechneme, pochopíme a začneme je realizovat. Po celou domu s Vámi budeme v kontaktu a Vy se na nás budete moct kdykoliv obrátit. Vše zařídíme ryhle, přesně dle Vašeho přání a tak, abyste odcházeli s pocitem, že se o Vás někdo zajímal, staral a a dal Vám to, co jste chtěli.

Personifikace

Každý klient je pro nás jedinečný a proto víme, že je potřeba se k němu jako k jedinečnému chovat. Nasloucháme jeho požadavkům a realizujeme je. Naším cílem je vaše spokojenost.

Rychlost

Sice se říká, že na dobré věci se vyplatí čekat, ale to není náš případ. My chceme, abyste měli to nejlepší a to co nejrychleji. Proto pracujeme rychle a naplno. My víme, že čas jsou peníze.

Celá evropa

Česká republika, Německo, nebo třeba Polsko? Kde chcete, aby se nacházel Váš sklad? U nás máte velký výběr. Nabízíme Vám jeden celý kontinent plný možností - Evropu.

Právní servis

Jak už jste možná pochopili, chceme, aby o Vás bylo co nejlépe postaráno a to třeba i po stránce právní. Nabízíme Vám možnost kompletního právního servisu a nemusíte se bát ani jazykové bariéry. Tento servis bude samozřejmě dostupný ve všech jazycích EU.

Konzultační služby

Uděláme si na vás čas kdykoliv to bude potřeba, abychom vyslechli vaše požadavky. Komunikace je klíč k úspěchu. Rádi Vám vymyslíme to nejvhodnější řešení.