Hotline 08:00-17:00: (+420) 720 020 656 nebo nám napište
Mena
  • Mena
Jak to funguje?

Tímto webem Vám chceme ušetřit čas. Naším cílem je, abyste za několik minut dokázali kompletně zanalyzovat a porovnat aktuální možnosti komerčního trhu pro Vaše nové logistické centrum, nebo výrobní závod, ve většině atraktivních zemí EU.

Proč zrovna s námi?

Služby našeho webu poskytujeme bezplatně. Náš web je velice intuitivní a byl stvořený pomocí vyhlášených profesionálů. Pokud přes náš web pronajmete nemovitost, tak obdržíte zvýhodněné benefity od naších partnerských společností (například: zvýhodněné regálové systémy, vysokozdvižné vozíky, robotické vysavače do kanceláře, zájezdy, a mnoho dalších). Pečujeme o klienty po celou dobu platnosti nájemního vztahu.

Jak mohu využít slevy a výhody od www.contentreality.cz

Po úspěšném dokončení transakce stačí napsat email na info@contentreality.cz s informací, o kterou z našich výhod máte zájem. Podmínka čerpání výhody je podepsaná smlouva s pronajímatelem pronajaté nemovitosti o velikosti alespoň 5000 m2 celkové zastavěné plochy. Pro individuální režim čerpání výhod se na uvedený email ohlaste před dokončením transakce s pronajímatelem. Vždy se Vám pokusíme vyjít vstříc.